Co vám nabízíme

Jak covid nedostat a jak se z něho rychle uzdravit!

Bude nám ctí poskytnout Vám tyto cenné informace.

Abyste se i Vy cítili komfortně a zůstali bez obav z nadbytečných setkávání v stále aktuálním vyhlášeném stavu nouze a také z důvodu, aby se k Vám tyto cenné informace dostaly včas, zvolili jsme metodu nikoli přímých konzultací, jak je tomu v bylinkářství zvykem, ale formou telefonního hovoru.

Můžete tak zůstat v klidu a bezpečí Vašeho domova a po telefonu vyřešit hrozbu nákazy covidem u Vás, ve Vaší rodině a všech, se kterými se budete chtít podělit o tyto cenné rady.

Věříme, že tento způsob zvláště ocení jak senioři, tak lidé v karanténě či právě již v karanténě kvůli své covidové nákaze.

Stačí, když nám zavoláte na naši telefonní linku: (+420) 725 988 310, kde Vám rádi poskytneme všechny potřebné rady a informace.

Předesíláme, že hovor je zpoplatněn, za každou započatou hodinu zaplatíte 500,- korun českých.

Ale nikoli předem, ale až po poskytnutí našeho poradenství po telefonu. (Formou faktury. A to přímo od nás, nikoli od žádné zprostředkovatelské agentury či služby.)

Zavazujeme se z naší strany nepřekročit tuto hodinu Vašeho telefonního hovoru, čili z té praktické stránky věci: Vám po poskytnutí všech náležitých rad a informací a vysvětlení z naší strany nepříjde domů faktura než na 500,- korun českých.

Tedy za 500,- korun získáte všechny potřebné informace, rady a návod, jak na to.

(Rádi bychom, aby telefonní linka byla bezplatná, nejsme však státní služba ani příjemci žádných dotací ani ničeho podobného a samozřejmě čas, který vynaložíme na poskytnutí poradenství a této služby a činností s tím spojených, jak se účinně chránit před covidem a jak se ho co nejrychleji zbavit, odkrajujeme z našich jiných i výdělečných činností a povinností. Doufáme ve Vaše porozumění.)

Garantujeme Vám, že přesto jsou naše služby bezkonkurenčně levné.

Přesto, abyste nic nespletli a mohli se kdykoli podívat a přečíst si, jakou prevenci máte zvolit a v případě nákazy covidem kdykoli si mohli zopakovat, jakou léčbu nasadit, abyste poskytnuté rady a informace nezapomněli a kdykoli si je mohli osvěžit, jako bonus od nás dostanete všechny po telefonu poskytnuté rady a informace, bezplatně, také v písemné formě do Vaší e-mailové schránky (pro starší generace, nevlastníte-li e-mail, potom poštou).

Neřeknete-li si jinak, za několik dní Vás sami budeme telefonicky kontaktovat, také již bezplatně, s otázkou, jak se Vám daří, případně doladíme Vaše individuální potřeby podle Vašeho aktuálního zdravotního stavu, a to až do Vašeho úspěšného vyléčení. (Případně, budete-li chtít sami nás nadto telefonicky kontaktovat, zaplatíte formou faktury, opět od nás, jen 100,- korun českých za každou započatou čtvrthodinu.)

Nečekejte, až se covidem nakazíte! Kontaktujte nás už teď, ať víte, jak se před covidem účinně chránit a v případě nákazy ať virus co nejdřív ze svého těla vyženete! Tel. linka: 725 988 310