Kontakt

Nečekejte, až se covidem nakazíte. Kontaktujte nás už teď, ať víte, jak se před covidem účinně chránit a v případě nákazy ať virus co nejdřív ze svého těla vyženete!

A jako bonus: Svědectví našich klientů

Vybíráme ze svědectví našich klientů, kteří nás už kontaktovali před Vámi.

(použité obrázky jsou pouze ilustrativní)

Image result for pití čaje obrázky

Paní V., seniorka: O této metodě jsem se dozvěděla už minulý rok a protože covid všude řádí kolem a já, vzhledem ke svému věku, patřím do ohrožené skupiny (seniorů), neváhala jsem a začala se preventivně chránit podle pokynů bylinkářů. Je fakt, že se cítím zdravá a to, předesílám, nevyhýbám se kontaktů. Za celý rok, kdy tuto prevenci používám, bylo mi asi tak dvakrát divně, jako že na mě něco leze a mohlo by to být ono, tedy covid. Bolela mě hlava a klouby, cítila jsem se unavená a pálilo mě v krku. Zůstala jsem tedy doma a přešla na přípravu čaje podle pokynů při covidové nákaze. ´Covidový´ čaj jsem pila dva dny a všechny symptomy během těch dvou dnů zmizely.“

Image result for pití čaje obrázky

Pan J., senior: Minulý rok v létě mi zničehonic začalo být špatně. Padla na mě velká únava, bolelo mě celé tělo a horečka rychle vystoupala na 38 stupňů. Uložil jsem se do postele a manželka mi ještě týž večer uvařila bylinný čaj podle pokynů bylinkářů. Ráno po probuzení mi bylo už mnohem líp. Vypil jsem ještě ranní dávku čaje a nevím už přesně, ale možná ani už večer ne. Bylo mi totiž už dobře a už jsem na sobě necítil žádná omezení. Stejně jsme byli s manželkou sami na chalupě, tak jsme vlastně i tu karanténu měli. Od té doby už jsem žádnou takovou příhodu neměl. Je fakt, že oba s manželkou zachováváme prevenci podle bylinkářů. A to jsem byl zvyklý celá léta marodit aspoň jednou ročně s pořádnou chřipkou! Od té doby, co zachovávám prevenci podle pokynů, nedostavila se už ani má obvyklá chřipka.

Image result for pití čaje obrázky

Paní S., produktivní věk: Prevenci podle pokynů, přiznám se, nezachovávám, i když jsem ji už znala. Covid jsem měla určitě dvakrát. Poprvé hned na jaře minulého roku a podruhé pak na podzim. Při té první nákaze mi stačilo pít ´covidový´ čaj asi tak celkem 4krát. Uvařila jsme si ho hned ten veřer, jak ty divné symptomy začaly – byla to náhlá, obrovská únava až vyčerpanost, bez důvodů a klouby jsem cítila, jak kdyby vážily metrák! Nevím, jestli jsem tehdy měla zvýšenou teplotu, asi jsem se neměřila. Následující ráno, po večerním vypití covidového čaje, už mi bylo dobře, ale čaj jsem ještě to ráno vypila. Podruhé na podzim to bylo už horší, bylo mi k tomu i celkově hodně špatně. Covid to byl určitě, protože jsem rázem ztratila i čich a chuť. Covidový čaj jsem si vařila asi pět dní až týden. Nevím už přesně. Zkrátka dokud ty problémy přetrvávaly. Musím ale říct, že s tím čajem je to opravdu rychlé uzdravení a čím dřív ho začnete při nákaze pít, tím dřív můžete skončit, protože úplné vymizení všech příznaků nemoci se dostaví opravdu rychle. (Podruhé jsem i nakazila všechny v naší domácnosti, ale všichni se velmi brzy zotavili také pitím toho čaje.) Mohu opravdu všem vřele doporučit. Je to nejlevnější léčba, jakou jsem kdy zažila a ty výsledky jsou fakt až zázračné!

Image result for pití čaje obrázky
Advertisement